23 грудня в м. Києві на території одного з цехів ДП «Київський бронетанковий завод» відбулась унікальна прес-конференція керівництва ДК «Укроборонпром»: розгорнутий звіт про діяльність Концерну та його підприємств-учасників протягом 2015 року, а також стратегію розвитку на наступні роки.

Продовжити читання “Укроборонпром 2015: Результати реформувань та управлінських рішень”


За останні чотири місяці Державне підприємство НТК «Завод Точної Механіки», який входить до складу держконцерну «УкрОборонПром» збільшило об’єми виробництва воєнної техніки майже у 20 разів!

Завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва. Для прикладу кількість виготовлених ланок Л-30-1 за 2014 рік складала 19 500, а за 2015 рік – 390 767 одиниць!

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки»нарощує потужність виробництва”


З 2 по 5 листопада 2015 року проходила щорічна міжнародна виставка “Defense & Security 2015” у Бангкоці.

Високопосадовці Міністерства оборони Таїланду ознайомились зі зразками найсучасніших розробок української оборонної промисловості, представленими ДК «УкрОборонПромом», зокрема з виробами ДП НТК «Заводу Точної Механіки» – гарматами ЗТМ-1, ЗТМ-2 та ланкою Л-30-1.

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки» взяв участь в міжнародній виставці “Defense & Security 2015” у Таїланді.”


3 листопада 2015 року було випущено ювілейну 700-соту гармату – «ЗТМ-1» на «Заводі Точної Механіки», що входить до складу Державного концерну “УкрОборонПром».

Підприємство Науково-технічний комплекс «ЗТМ» було засноване у 1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. Завод позиціонує себе як виробник якісних аналогів радянських зразків зброї і є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм.

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки» випустив 700-соту гармату – ЗТМ-1”


25 вересня 2015 року в Департаменті економічного розвитку і торгівлі в місті Хмельницькому з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника України відбулося урочисте вручення почесних грамот працівникам ДП НТК «Заводу Точної Механіки».

Продовжити читання “Працівників ДП НТК “Заводу Точної Механіки” нагородили почесними грамотами”


З 22 по 25 вересня 2015 року у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві відбулася спеціалізована міжнародна виставка «Зброя та Безпека». Одним з найбільших та презентабельних стендів виявився відомий державний концерн «УкрОборонПром» до складу якого входять 29 підприємств, що брали участь у заході. Виробництва даного об’єднання представили широкий асортимент артилерійського озброєння, засобів зв’язку та автоматизованого управління, боєприпаси, безпілотні розвідувальні літальні апарати, протитанкові ракетні комплекси і багато іншого.

Продовжити читання “РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2015»”


Підприємства відвантажили за місяць 35 гармат, повідомили в Укроборонпромі.

За минулий місяць підприємства Укроборонпрому досягли рекорду – відвантажили 35 гармат, повідомили у прес-службі.

Продовжити читання “Україна вийшла на рекорд у виробництві гармат”


11 травня державний концерн “Укроборонпром” продемонстрував вищому керівництву держави якість і надійність сучасних зразків озброєння та військової техніки.

Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов відвідали полігон 169 навчального центру “Десна” Сухопутних військ Збройних сил України (Чернігівська обл.), де була представлена техніка підприємств- учасників та партнерів держконцерну “Укроборонпром”, зокрема «Заводу Точної Механіки». Продовжити читання “Президент України випробовував озброєння і бронетехніку розроблену підприємствами «Укроборонпрому»”


В суботу, 4 квітня, в селі Нові Петрівці Київської області за участі президента Петра Порошенка відбувся демонстраційний показ зразків озброєння і військової техніки. Разом з президентом участь в огляді техніки взяли Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, голова РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак, глава СБУ Валентин Наливайченко та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Продовжити читання “У Нових Петрівцях Президент України оглянув зразки озброєння і військової техніки”


23-24 лютого 2015 року Державний концерн «Укроборонпром» представив Україну на Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015». Делегацію очолили Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. Продовжити читання “ЗТМ на найбільшій міжнародній виставці оборонних озброєнь в Абу-Дабі”