21 квітня в НТУУ «КПІ» відбувся Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016».

Черговий раз студенти та випускники НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ змогли ознайомитись з діяльністю представлених підприємств та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної механіки» запрошує на роботу студентів «Київського Політехнічного Інституту»”


З 18 по 21 квітня в Куала-Лумпурі (Малайзія) проходила Міжнародна оборонна виставка-конференція «DSA-2016», яка є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу.

У складі делегації від Державного концерну «Укроборонпром» ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь у виставці, де був представлений гарматами ЗТМ1 та ЗТМ2. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної мехінки» взяв участь у виставці «Defence Services Asia».”


Державне підприємство “НТК” Завод точної механіки” підбило проміжні підсумки сплачених податків за 2016 рік. Згідно з ними, сума коштів, перерахованих до державного бюджету України, суттєво збільшилася відносно минулого року та зберігає тенденцію щодо подальшого зростання. Всього за перший квартал 2016 року було виплачено близько 6 млн. грн. що на 600% більше, ніж торік, а зріст податку на прибуток склав 23500%, про це повідомив директор підприємства Мирослав Халік. Продовжити читання “ДП “НТК “Завод точної механіки” значно збільшив виплату податків”


Нещодавно завершилась виставка Defexpo 2016, що проходила у штаті Гоа, Індія. Всього українська делегація провела 8 результативних переговорів з Міністром оборони Індії та вищим командуванням Збройних сил Індії та більш ніж 30 провідними індійськими компаніями-виробниками продукції військового та спеціального призначення. Серед них: Reliance Defence Limited, Tata Power Company Limited, Punj Lloyd, Larsen Turbo. Продовжити читання “Результати та підсумки переговорів на виставці Defexpo 2016, Індія.”


ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь в одній з найбільших міжнародних виставок озброєння та воєнної техніки Defexpo 2016, яка вперше проходила не в столиці Індії Делі, а в передмісті Куатол південної частини штату Гоа, Індія. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод Точної Механіки» на виставці Defexpo 2016”