Чергова партія нових бронетранспортерів БТР-3ДА, які виготовляються ДП “Київський бронетанковий завод”, успішно пройшла один з етапів приймально-здавальних випробувань на військовому полігоні в Київській області перед передачею ВСУ. Під час цього етапу випробувань перевірялася точність ведення вогню і робота бойового модуля “Штурм-М”. Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”. Продовжити читання “На Україні показали свій новітній бронетранспортер БТР-ЗДА оснащений гарматою ЗТМ-1.”


Бойові модулі «Шквал» та «Стілет» пройшли порівняльні заводські випробування на одному з військових полігонів Житомирської області.

Ці модулі призначені для озброєння модернізованої БМП, спроектованої в ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром». Продовжити читання “Вогневі випробування за участю гармат ЗТМ-1 і ЗТМ-2 на бойових модулях “Шквал” та “Стілет” для БМП.”


ID4З 19-23 лютого 2017 року Державний Концерн «Укроборонпром» представив Україну на міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2017». Делегацію очолив Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

IDEX (The International  Defence Exhibition and Conference) 2017 –  міжнародна виставка озброєння оборонної промисловості, одна з найбільших в світі, і найсмаштабніша на Близькому Сході і Північній Африці. Перша виставка відбулася в 1993 році і з тих пір походить регулярно раз на два роки. IDEX збирає професійних військових, світових лідерів та журналістів.

ID3А також відбулося безліч переговорів з вищим керівництвом ОАЕ, представниками делегацій інших країн та підприємств-партнерів Концерну. Були укладені домовленості про співпрацю з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Францією, Туреччиною та Німеччиною.

«Завод  точної  механіки» був представлений новою розробкою, а саме спареними двома гарматами ЗТМ-1, інтегрованими в новий модуль, встановлений на базі БТР-4. Така компоновка викликала велику зацікавленість з боку потенційних іноземних партнерів, та засобів масової інформації.

Участь Науково-технічного комплексу «Заводу  точної  механіки» в міжнародній виставці IDEX 2017, де були представлені кращі зброярські компанії світу, та укладання великих контрактів, свідчить про відмінну якість, надійність і сучасність української зброї,  яке користується великим попитом далеко за межами нашої держави.