Державний концерн “Укроборонпром” розробив реєстр наявної на підприємствах-учасниках технічної документації на всі види озброєння та військової техніки. Це дасть змогу запобігти крадіжкам об’єктів інтелектуальної власності, захистити їх від незаконного копіювання, а отже, і від недобросовісної конкуренції на ринку. Продовжити читання “УКРОБОРОНПРОМ УПОРЯДКОВУЄ НАЯВНУ ТЕХНІЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ НА ВСІ ВИДИ ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ”


В п’ятницю, 19 березня, Ради директорів Концерну розглянула, зокрема, заходи із забезпечення кібербезпеки Концерну.

Укроборонпром щодня стикається із кіберзагрозами – в середньому, щогодини на Концерн здійснюється Продовжити читання “В Укроборонпромі відбулося засідання Ради директорів Концерну”


Парламентський комітет з питань економічного розвитку рекомендував ухвалити в першому читанні законопроект №2786, який пропонує зробити виняток із Кодексу про банкрутство для держпідприємств оборонно-промислового комплексу, повідомила заступник голови комітету й автор законопроекту Роксолана Підласа (фракція “Слуга народу”). Продовжити читання “Профільний комітет Ради рекомендував ухвалити в першому читанні законопроект про банкрутство для держпідприємств ОПК”


Украй важливо прискорювати реформування ОПК, яке багато в чому залежить від ухвалення ВР законопроєкту №3822

Чи готовий вітчизняний оборонно-промисловий комплекс до війн майбутнього? Чи зможе він забезпечити наші Збройні сили необхідними для цього озброєнням та військовою технікою? Як перестрибнути прірву, що утворилася за десятиліття відсутності необхідних реформ і недофінансування у державній частині ОПК? Продовжити читання “Час змінювати філософію оборонки. Законопроєкт 3822”