Чистий прибуток ДК “Укроборонпром” за 2020 рік збільшився на 108,36% у порівнянні з 2019 роком і становить 2,5 млрд грн (1,2 млрд грн у 2019 році).

Зазначимо, що виконання фінансового плану за 2020 рік склало Продовжити читання “Основні показники фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління Концерну за 2020 рік”


Сьогодні, 20 квітня, відбувся запуск Школи професійного розвитку інженерів-конструкторів – спільного проєкту Державного концерну “Укроборонпром” і Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Продовжити читання “Укроборонпром і Київський політехнічний інститут започаткували Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів”


Про це, за повідомленням прес-служби ЗС України, під час онлайн-брифінгу сповістив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Центрального управління оборонних ресурсів Генерального штабу Збройних Сил України полковник Олег Остапець.
За його словами, на підставі ухвалених рішень щодо обсягів забезпечення потреб ЗСУ та визначення їх у Державному бюджеті України на 2021 рік Центральне управління розробляє План утримання та розвитку української армії — комплексний документ, який передбачає деталізацію та відображення всіх заходів з утримання і розвитку Збройних Сил України для всебічного забезпечення, а також фінансові ресурси для їх виконання.

Продовжити читання “На розвиток Збройних Сил України у 2021 році спрямують 26 відсотків коштів бюджету оборонного відомства”


«У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Держави Катар підписано низку двосторонніх документів», – повідомляє у соціальній мережі Facebook Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв. Продовжити читання “Підписано Меморандум про співробітництво між Державним концерном “Укроборонпром” та Barzan Holdings (Катар)”


На виконання Рішення РНБО України «Про основні показники державного оборонного замовлення (ДОЗ) на 2021 рік та 2022, 2023 роки» від 30 березня 2021 року №132/2021 у п’ятницю, 2 квітня, на позачерговому засіданні Уряд схвалив основні показники ДОЗ на зазначені роки. Продовжити читання “Уряд схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки”


Державний концерн “Укроборонпром” і громадська організація “Разом проти корупції” запускають пілотний проєкт, реалізація якого сприятиме прозорій роботі підприємств-учасників Концерну. Про це сторони домовились, 2 квітня, підписавши меморандум про співпрацю. Продовжити читання “Укроборонпром розширює співпрацю з антикорупційними організаціями заради прозорої роботи його підприємств”