«У рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Держави Катар підписано низку двосторонніх документів», – повідомляє у соціальній мережі Facebook Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв. Продовжити читання “Підписано Меморандум про співробітництво між Державним концерном “Укроборонпром” та Barzan Holdings (Катар)”


На виконання Рішення РНБО України «Про основні показники державного оборонного замовлення (ДОЗ) на 2021 рік та 2022, 2023 роки» від 30 березня 2021 року №132/2021 у п’ятницю, 2 квітня, на позачерговому засіданні Уряд схвалив основні показники ДОЗ на зазначені роки. Продовжити читання “Уряд схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки”


Державний концерн “Укроборонпром” і громадська організація “Разом проти корупції” запускають пілотний проєкт, реалізація якого сприятиме прозорій роботі підприємств-учасників Концерну. Про це сторони домовились, 2 квітня, підписавши меморандум про співпрацю. Продовжити читання “Укроборонпром розширює співпрацю з антикорупційними організаціями заради прозорої роботи його підприємств”