Державний концерн «Укроборонпром» і Фонд розвитку інновацій (Український фонд стартапів) підписали меморандум про співпрацю.

Продовжити читання “Укроборонпром розпочав партнерство з Фондом розвитку інновацій”


У Мінстратегпромі під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського відбулась установча нарада щодо підготовки Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України на майданчику Sikorsky Challenge, який має пройти в серпні 2021 року. Продовжити читання “У серпні 2021 року в Києві пройде Міжнародний оборонний інвестиційний форум України”


Під час створення вебпорталу було враховано сучасні тренди. Значну увагу приділено візуалізації, реалізовано зрозумілий та зручний каталог товарів з розгорнутим описом для потенційних партнерів. Сайт відображається на всіх, зокрема мобільних, пристроях.

Крім того, на сайті можна знайти вичерпну інформацію про хід реформи Концерну, діяльність Укроборонпрому та підприємств, які входять до його складу. Пошук необхідних відомостей спрощує зручна навігація.  Продовжити читання “Укроборонпром запустив тестову версію нового сайту з оновленим дизайном і зручним функціоналом”