Директора «ДП «НТК «Заводу точної механіки» визнано кращим керівником 2016 року!

За відмінну організацію і високу якість роботи, значний особистий внесок у розвиток підприємства, раціональний підхід до управління та професіоналізм у номінаціїї «Керівник 2016 року» переміг директор ДП «НТК «Заводу точної механіки» – Мирослав Халік!

Працівники та адміністрація заводу щиро пишаються своїм директором і висловлюють свої привітання.

Мирослав Олександрович Халік очолив державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної Механіки» півтора року тому. Показником його професіоналізму одразу стали перші місяці роботи, за які підприємство погасило заборгованість по заробітній платі працівникам та задіяло всю потужність на виробництві.

Слід зазначити, що за державним оборонним замовленням кількість виробів у 2016 році була найбільшою за всю історію замовлень з боку Міністерства Оборони України. Крім того, підприємство звітувало про готовність виконувати держзамовлення на 2017 рік також достроково.

В результаті добросовісної праці, відповідальності працівників та завдяки рішучим діям керівництва, ДП «НТК «Завод точної механіки» за 2016 рік виробив майже 250 гармат ЗТМ1 та ЗТМ2, а також близько одного мільйона одиниць ланок різних модифікацій. Тим самим завод забезпечив потреби Міністерства Оборони України та підприємств оборонного промислового комплексу в повному обсязі.