ДП «НТК «Завод Точної Механіки» на виставці Defexpo 2016

ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь в одній з найбільших міжнародних виставок озброєння та воєнної техніки Defexpo 2016, яка вперше проходила не в столиці Індії Делі, а в передмісті Куатол південної частини штату Гоа, Індія.

 У виставці брали участь найбільші компанії США, Великобританії, Східної та Західної Європи тощо. Український стенд був представлений державним концерном «Укроборонпром», який презетував більше 40 інноваційних продуктів. Варто відзначити, що за усі дні виставкових заходів стенд «Укроборонпрому» був одним з найпопулярніших та відвідуваніших. Крім представників різноманітних компаній та делегацій, зростала кількість бажаючих сфотографуватися чи отримати спеціальну інформацію стосовно різноманітних виробів підприємств.

ДП «НТК «Завод точної механіки» був представлений двома гарматами ЗТМ1 і ЗТМ2. «Під час проходження виставки ми плануємо провести переговори та підписати декілька контрактів про співробітництво за попередніми домовленостями»,- зазначив директор «Заводу точної механіки» Мирослав Халік, який був у складі української делегації.

DefExpo – 2016 – 9-та міжнародна оборонна виставка, яка проходила з 28 по 31 березня під егідою Міністерства оборони країни. Це найбільша в Південній Азії виставка озброєнь і військових технологій, де демонструються кращі зразки бронетанкової техніки.