ДП «НТК «Завод точної механіки» представлений на виставці “INDO DEFENCE-2016 Expo & Forum” (м. Джакарта, Індонезія).

З 2-го по 5-те листопада 2016 року в м. Джакарта, Індонезія, відбулась виставка“INDO DEFENCE-2016 Expo & Forum”. На стенді ДК «Укроборонпром» було представлено вироби ДП «НТК «Заводу точної механіки», а саме: автоматичні гармати ЗТМ1 та ЗТМ2, ланка Л-30-1, вироби протитанкового ракетного комплексу, авіаційні керовані ракети, станції РЛС, міномети, сучасна бронетехніка з новітніми бойовими модулями, а також унікальний транспортний літак АН-178. Загалом представлено 37 експонатів від 16 підприємств-учасників “Укроборонпрому”.

Керівництво ДК “Укроборонпром”на чолі з заступником Генерального директора Володимиром Кострицьким провело зустріч із представниками Міноборони Туреччини. Предметом переговорів стало подальше розширення співробітництва у оборонній сфері. На зустрічі були присутні заступник Генерального директора ДК “Укроборонпром” Володимир Кострицький та заступник Голови Міноборони Туреччини Суай Алпаєм.

Також, Директору ДП «НТК «Заводу точної механіки» вдалося провести переговори щодо обміну досвідом і технологіями, прискорення реалізації програми імпортозаміщення. «Участь у таких заходах, як “INDO DEFENCE”, відкриває ще ширші можливості для розвитку не тільки нашого концерну, а й є важливим аспектом успішного розвитку всього оборонно-промислового комплексу України» – говорить він.

Індонезійська виставка охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. “INDO DEFENCE” користується підтримкою Міністерства оборони Індонезії та визнаний в галузі як місце для презентації, навчання, спілкування та ведення бізнесу, де зустрічаються більш 20 тисяч відвідувачів-фахівців і понад 670 компаній з 49 країн, що демонструють новітні технології та системи.