ДП НТК «Завод Точної Механіки» випустив 700-соту гармату – ЗТМ-1

3 листопада 2015 року було випущено ювілейну 700-соту гармату – «ЗТМ-1» на «Заводі Точної Механіки», що входить до складу Державного концерну “УкрОборонПром».

Підприємство Науково-технічний комплекс «ЗТМ» було засноване у 1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. Завод позиціонує себе як виробник якісних аналогів радянських зразків зброї і є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм.

Виробництво 30-мм автоматичних гармат ЗТМ-1 та ЗТМ-2 було освоєно ще на початку 2000-х років. А сьогодні вироблена ювілейна 700-сота одиниця моделі ЗТМ-1. Вітаємо робочий колектив з такими досягненнями, адже завдяки напруженій праці та сумлінного ставлення до роботи ми змогли досягти таких результатів!

Для довідки:

Автоматична гармата ЗТМ-1 призначена для боротьби з легкобронированними цілями на дальностях до 2000 м, установками ПткРС, неброньованими засобами і живою силою супротивника на дальностях до 4000 м, а також повітряними цілями, що літають на малих висотах до 2000 м, з дозвуковими швидкостями і похилій дальністю до 2500 м. Також, вона комплектується до всіх видів БТР-ів українського виробництва.

Гармата ЗТМ-1відома не тільки Україні, а й знаходиться на озброєнні в зарубіжних країнах.

Додаткова інформація:

http://www.milnavigator.com/uk/gp-ntk-zavod-tochnoj-mexaniki-vypustil-700-sotuyu-pushku-ztm-1/