ДП НТК «Завод Точної Механіки» взяв участь в міжнародній виставці “Defense & Security 2015” у Таїланді.

З 2 по 5 листопада 2015 року проходила щорічна міжнародна виставка “Defense & Security 2015” у Бангкоці.

Високопосадовці Міністерства оборони Таїланду ознайомились зі зразками найсучасніших розробок української оборонної промисловості, представленими ДК «УкрОборонПромом», зокрема з виробами ДП НТК «Заводу Точної Механіки» – гарматами ЗТМ-1, ЗТМ-2 та ланкою Л-30-1.

Українська делегація у складі з директором ДП НТК «ЗТМ» Халіком Мирославом Олександровичем та його заступником з виробництва Турченком Анатолієм Анатолійовичем провела стратегічні переговори з високопосадовцями королівства Таїланд та інших країн світу.

Ключовою подією стало підписання Рамкової угоди з уповноваженим підприємством з боку Міністерства оборони Таїланду щодо виробництва сучасного українського бронетранспортера БТР-3Е1 та забезпечення його сервісного обслуговування у королівстві. За умовами Угоди, сторони організують складальне виробництво не лише бронетранспортера, а й різних модифікацій та машин на його базі – повідомляє прес-служба державного концерну «УкрОборонПром».

«БТР-3Е1 це одна із найсучасніших та найефективніших машин українського ОПК. Цей бронетранспортер вдало продемонстрував свої можливості в ході проведення АТО на Сході України, а також вже давно стоїть на озброєнні армії Таїланду», – підкреслив Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Додаткова інформація:

http://proato.info/news/link/v-azij-rozpochalas-mizhnarodna-vistavka-ozbroennya-defensesecurity2015