ДП “НТК “Завод точної механіки” взяв участь у VII-му Міжнародному інвестиційному форумі

10 листопада, в місті Кам’янець-Подільський відбувся  VII-й Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу міста.” Захід проходив за участі іноземних делегацій, представників міжнародних організацій, посольств і консульств, провідних промислових підприємств міста. 

Серед запрошених гостей, які долучилися до участі в форумі, – представник Канцелярії радника з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки Чжан Хуейцзюнь, другий секретар Посольства України в Ізраїлі Олена Іванчук, виконавчий директор канадсько-української торгової асоціації Емма Турос, представники міст-побратимів з Білгород-Дністровська, Умані та Перемишля (Польща).

З інвестиційною пропозицією на форумі був присутній директор ДП ” НТК” Заводу точної механіки” Мирослав Халік:” Цьогорічний форум має важливе значення для промислового розвитку всієї Хмельниччини. За результатами проведеного заходу ми бачимо велику кількість перспектив для розвитку нашого регіону”.

Головною метою форуму стало налагодження контакту між місцевим та міжнародним бізнесом, що в подальшому стане запорукою успішної реалізації інвестиційних проектів, створення нових робочих місць, розвиток економіки міста та країни.