ДП НТК «Завод Точної Механіки»нарощує потужність виробництва

За останні чотири місяці Державне підприємство НТК «Завод Точної Механіки», який входить до складу держконцерну «УкрОборонПром» збільшило об’єми виробництва воєнної техніки майже у 20 разів!

Завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва. Для прикладу кількість виготовлених ланок Л-30-1 за 2014 рік складала 19 500, а за 2015 рік – 390 767 одиниць!

Тільки за грудень цього року було виготовлено 30 автоматичних гармат калібру 30 мм ЗТМ1, це стільки ж, як і за весь 2014 рік. Варто зазначити, без цієї продукції не може бути повноцінно вироблений і відремонтований жоден БТР і БМП будь-якої модифікації.

Нагадаємо, що такий різкий стрибок в темпах розвитку підприємства відновився з приходом Халіка Мирослава Олександровича, який очолює посаду директора ДП НТК «ЗТМ» з серпня 2015 року. За період його роботи на підприємстві працівникам був повністю виплачений 3-місячний борг по заробітній платі, також налагоджений і вироблений абсолютно новий рівень виробництва порівняно з останніми роками роботи заводу.

Додаткова інформація:

http://ukroboronprom.com/newsview/1/888

http://gordonua.com/news/money/Ukroboronprom-Zavod-tochnoy-mehaniki-pereshel-na-rekordnye-tempy-proizvodstva-pushek-dlya-ukrainskoy-armii-110796.html