ДП «НТК «Завод точної мехінки» взяв участь у виставці «Defence Services Asia».

З 18 по 21 квітня в Куала-Лумпурі (Малайзія) проходила Міжнародна оборонна виставка-конференція «DSA-2016», яка є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу.

У складі делегації від Державного концерну «Укроборонпром» ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь у виставці, де був представлений гарматами ЗТМ1 та ЗТМ2.

Найбільшу увагу малайзійські військові звернули на сучасні зразки військової техніки в авіаційній, бронетанковій та радіолокаційних сферах. Їм продемонстрували зразки новітнього БТР-3Е і катера “Гюрза” у складі яких є вироби підприємства «НТК «Заводу точної механіки».

Спільне проектування патрульних катерів і їх подальше спільне виробництво на одному із суднобудівних підприємств Малайзії. Таку зацікавленість висловив командувач військово-морських сил Малайзії Адмірал Тан Срі Абдул Азіз Бін Хаджи Джафар під час зустрічі з Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Романом Романовим у рамках міжнародної виставки «DSA 2016».

«Участь у такому заході, як «DSA-2016», є важливим аспектом успішного розвитку нашого підприємства» – наголосив директор ДП «НТК «ЗТМ» Мирослав Халік.

Поряд з Україною на  “DSA 2016” свої здобутки  демонстрували США, Франція, Велика Британія, Туреччина та ін.