Генеральний директор ДК «Укроборонпром» відзначив нагородою Мирослава Халіка

29 серпня під головуванням Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова відбулись урочисті заходи з нагоди 5-річчя Державного Концерну «Укроборонпром» на території ДП «Київський бронетанковий завод». У заходах взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Міністр оборони України Степан Полторак, Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, Начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов.

Олександр Турчинов наголосив, що за два останніх роки обсяг виробництва підприємств Концерну збільшився втричі. Він подякував науковцям, конструкторам, інженерам, робітникам підприємств ОПК та вручив державні нагороди найкращим представникам заводів Державного Концерну «Укроборонпром». Також генеральним директором ДК «Укроборонпром» був відмічений візнакою директор Державного підприємства «НТК «Завод точної механіки» Мирослав Халік:

– « Отримання цієї нагороди – це, перш за все, свідчення злагодженої роботи моєї команди. Адже з моїм приходом на посаду директора ми зіткнулися з рядом проблем, і всього за рік роботи досягли неймовірних результатів. Дякуємо, усьому керівництву ДК «Укроборонпром» за таку високу оцінку нашої праці» – зазначив директор ДП «НТК «ЗТМ».

Для всіх присутніх на заході продемонстрували аеродинамічну подібну літаючу модель багатофункціонального безпілотного авіаційного комплексу «Горлиця» та зразок безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу «Фантом». Також було презентовано дослідний зразок нового бойового модуля «Вій».