Грамота директору ДП «НТК «Завод точної механіки» Мирославу Халіку від міського голови міста Кам’янець-Подільський

Вже другий рік поспіль Виконачий комітет Кам’янець-Подільської міської ради в особі міського голови Михайла Сімашкевича нагороджують директора ДП «НТК «Завод точної механіки» Халіка Мирослава Олександровича почесною грамотою:

image (16)

За вагомий внесок у формування економічного потенціалу міста, високі соціально-економічні результати у роботі підприємства, створення нових робочих місць, систематичне підняття заробітної плати, перемогу у міському конкурсі на визначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності м. Кам’янця-Подільського в 2016 році в номінації «Кращий роботодавець року» та з нагоди Дня підприємця.

Мирослав Олександрович Халік очолив державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної Механіки» більше року тому. Показником його професіоналізму одразу стали перші місяці роботи, за які підприємство погасило заборгованість по заробітній платі працівникам та задіяло всю потужність на виробництві. Наступною вагомою перемогою став рекордний в історії ДП «НТК «ЗТМ» випуск протягом місяця 35 гармат ЗТМ1 і ЗТМ2, а також виготовлення комплектуючих ЗІП (запасні частини та інструменти) до гармати ЗТМ2 в кількості 256 комплектів та більше 30 000 ланок. Ці показники стали абсолютним виробничим рекордом підприємства за всю історію його існування.

Підприємство залишається важливим джерелом наповнення державного бюджету. Лише за перше півріччя 2016 року підприємством було сплачено майже 9 млн. грн. податків, що в 6 разів більше, аніж за аналогічний період 2015 року.