Мирослав Халік: результати роботи за рік

Вперше за 20 років функціонування державного підприємства «Науково-технічного комплексу «Заводу точної механіки» відбулися якісні зміни та різкий стрибок у темпах розвитку, що відновилися завдяки заміщенню посади директора Халіком Мирославом Олександровичем. За період його роботи на підприємстві працівникам був повністю виплачений 3-місячний борг по заробітній платі, також налагоджений і вироблений абсолютно новий рівень виробництва порівняно з останніми роками роботи заводу.

На початку його керівництва ДП «НТК «ЗТМ» відвантажив рекордних 35 гармат ЗТМ1 і ЗТМ2, а також виготовив комплектуючі ЗІП (запасні частини та інструменти) до гармати ЗТМ2 в кількості 256 комплектів і більше 30 000 ланок. Ці показники стали абсолютним виробничим рекордом підприємства за всю історію його існування. А як відзначають фахівці, без цієї продукції не може бути повноцінно вироблений і відремонтований жоден БТР і БМП будь-якої модифікації.

Для прикладу наведемо основні показники за друге півріччя 2015 року та перше півріччя 2016 року:

Обсяги виробленої продукції: 93, 613,5 тис. грн. – темп росту 287%;

Автоматична гармата ЗТМ1: 125 шт. – темп росту 833%;

Автоматична гармата ЗТМ2: 75 шт. – темп росту183%;

Ланка Л-31: 485 000 шт. – темп росту 329%.

Серед позитивних результатів роботи можна також зазначити, що державне підприємство «НТК «Завод точної механіки», достроково виконало держзамовлення у минулому 2015 році. У зв’язку з цим,  від Міністерства Оборони України надійшло додаткове завдання,  з яким підприємство впоралось в найкоротші терміни. Договірні зобов’язання, які були закладені в контрактах виконані у повному обсязі. Завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва.

Що стосується сплачених податків за 2016 рік, то згідно з ними, сума коштів, перерахованих до державного бюджету України, суттєво збільшилася відносно минулого року та зберігає тенденцію щодо подальшого зростання. Всього за перше півріччя було виплачено близько 9 млн. грн. що на 600% більше, ніж торік.

“Ми починали працювати навіть не з нуля, а з величезного мінуса. Перед нами було конкретне завдання задіяти потужність всього заводу, і вже сьогодні, ми можемо пишатися результатами та проведеною роботою. Звичайно, ще доведеться багато працювати, але ми впевнені, що рухаємося у правильному напрямку”, – зазначає сам директор Мирослав Халік.