Міжнародна виставка озброєння “AUSA-2017”

У Сполучених Штатах Америки, у місті Вашингтоні з 9 по 11 жовтня 2017 р. відбулася міжнародна виставка озброєння “AUSA-2017”, що вмістила більш ніж 600 представників державних і приватних корпорацій із сфери оборони.

Україна вперше прийняла участь у даному заході, що пройшов за ініціативи посольства США в Україні та Державного Концерну «Укроборонпром». На стенді Концерну представлено техніку, якою сьогодні користується українська армія – бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння, 30-мм автоматична гармата ЗТМ2 (виробництва ДП «Завод точної механіки») та багато іншої техніки. Були виставлені реальні зразки БТР-4, оснащеного 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ1 (виробництва ДП «Завод точної механіки») та нової безпілотної наземної бронемашини «Фантом-2». Всього від України на виставці було представлено 26 експонатів. Розробники запевняють, що більшість представленої техніки відповідає стандартам НАТО.

На церемонії відкриття українського стенду були присутні Посол України в США Валерій Чалий, Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов та Перший заступник командувача ВДВ Генерал-майор Андрій Ковальчук.

Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Романов Р.А. зазначив, що: «У нас є потенціал у двосторонній співпраці, і тому  сьогодні ми тут, на виставці AUSA, для того, аби якомога більше компаній дізналися про наші можливості та потенціал, і щоб з цього народились нові проекти, які працюватимуть на благо України та США”.

ДП НТК «Завод точної механіки» провів переговори з іноземними партнерами із США, Великобританії, Греції, Норвегії та Кореї, що свідчить про зацікавленість нашим виробництвом на світовому рівні.