Міжнародна виставка «Зброя та безпека – 2017».

З 10 по 13 жовтня у місті Києві проходила ХІV Міжнародна виставка «Зброя та безпека – 2017». Дана виставка пропонувала продукцію понад 400 компаній із 15 країн світу у двух сферах: озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення, що розміщувалася у павільйоннах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру.

2

Відвідали виставку секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Степан Полторак, а також делегації із зарубіжних країн.

Державний концерн «Укроборонпром» представив більше 150 зразків озброєння та військової техніки, а також новітні моделі у сфері оборони. Від ДП НТК «Завод точної механіки» були презентовані Автоматична гармата ЗТМ1, ЗТМ2 та ланки Л-30 та Л-30-1. ЗТМ1 була представлена і на експонаті БТР (див. фото). Стенд відвідали багато компаній, які мають бажання співпрацювати з нами в подальшому, поступили комерційні пропозиції на поставку продукції. Зацікавилися Заводом точної механіки і замовники із іноземних країн, зокрема із Туреччини, Словаччини.

«Зброя та безпека» проводиться із 2004 р. і на сьогоднішній день це є авторитетний виставковий захід у сфері оборони та цивільного захисту, і участь ДП НТК «Завод точної механіки» у ньому допомагає знайти  нових партнерів для співпраці та показати наше підприємство на міжнародному рівні.3