На Україні показали свій новітній бронетранспортер БТР-ЗДА оснащений гарматою ЗТМ-1.

Чергова партія нових бронетранспортерів БТР-3ДА, які виготовляються ДП “Київський бронетанковий завод”, успішно пройшла один з етапів приймально-здавальних випробувань на військовому полігоні в Київській області перед передачею ВСУ. Під час цього етапу випробувань перевірялася точність ведення вогню і робота бойового модуля “Штурм-М”. Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

“Для цього штатна мішень була розстріляна з різних відстаней з 30-мм гармати ЗТМ-1. Завдяки наведення озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу, який оснащений лазерним далекоміром, а також стабілізатора гармати, вдається досягти високої точності і купчастості вогню на всіх режимах вогню”, – повідомляє “Укроборонпром”. Від одиночного до швидкострільного режиму, який дозволяє виробляти за одну хвилину 330 пострілів, тобто за одну секунду з гармати вилітає 5 снарядів.

Також бойовий модуль “Штурм-М” оснащений 7,62-мм кулеметом і автоматичним гранатометом, а також комплексом керованого озброєння “Бар’єр”, який забезпечує бронепробиваемость не менше 800 мм, не враховуючи динамічний захист, на відстані до 5 км, що дозволяє знищувати будь-яку бронетехніку противника.

Таким чином, після закінчення повного циклу випробувань БТР-ЗДА оснащений гарматою ЗТМ-1, Міністерством оборони України буде прийнято рішення про обрання нової партії бронетранспортерів, які прибудуть до українських бійців.