10  Липня 2020 року, у газеті “Подолянин“, з’явилась стаття про нашого земляка, Влада Маркевича, який служить у славнозвісній Житомирській 95 окремій десантно-штурмовій бригаді ЗСУ. Продовжити читання “Згадка про гармати ЗТМ від десантника”


   З 12 березня з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні, усі підприємства-учасники державного концерну «Укроборонпром» перейшли на особливий режим роботи: було мінімізовано чисельність працівників на робочому місці, посилено заходи дезінфекції та гігієни, введено обов’язковий масочний  режим роботи, їдальні та кафе на підприємствах тимчасово зачинено Продовжити читання “Щодо заходів протидії та профілактики коронавірусної інфекції на Заводі”


Напередодні ДК «Укроборонпром» провів зміну керівництва ДП НТК «Заводу точної механіки»: виконуючим обов’язки директора став Кішко Валерій Петрович, заступником директора з виробництва Мельник Микола Борисович, головним інженером Бобир Микола Васильович, начальником виробництва Франчук Сергій Анатолійович. 14 березня 2019 р. Продовжити читання “ДП НТК «Завод точної механіки» відвідало керівництво ДК «Укроборонпром»”


Відповідно до наказу Державного Концерну «Укроборонпром», 6 березня 2019 р. виконуючого обов’язки директора призначено Кішка Валерія Петровича.

Продовжити читання “НОВИЙ КЕРІВНИК ДП НТК «ЗАВОД ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ»”


18 травня 2019 р. в рамках святкування Дня міста «Кам’янець – острів скарбів 2019» було проведено виставку досягнень промислових підприємств міста.

В даному заході брали участь підприємства різних галузей переробної промисловості.

ДП НТК «Завод точної механіки» також представило свою продукцію.


Щорічно у жовтні місяці Міжнародний виставковий центр у м. Києві об’єднує навколо себе прихильників зброї. ДП НТК «Завод точної механіки» також прийняв участь у ХV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018», що проходила з 09 по 12 жовтня 2018 р.

Продовжити читання “МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018»”


З 3 липня 2018 року директором Державного підприємства «Науково-технічний комлекс «Завод точної механіки» призначено Нікуліна Олександра Панасовича.

Нового керівника представив начальник Дивізіону бронетанкової техніки Державного Концерну «Укроборонпром» Чурсін Олександр Олексійович.

Маючи досвід роботи у сфері організації підприємств Олександр Панасович активно продовжує роботи щодо підтримки і просуванні на ринку Заводу точної механіки.


ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершило повний цикл заводських випробувань БТР-4МВ1.

Ця бойова машина побудована із широким застосуванням досвіду використання БТР-4 у зоні АТО, стандартів НАТО та технологічним рішенням у відповідності до останніх тенденцій бронетехніки Альянсу. Завдяки цьому вдалось досягти принципово нових бойових можливостей БТР-4МВ1.

Продовжити читання “Державний Концерн «Укроборонпром» повідомляє про проходження заводських випробувань БТР-4МВ1 від “ХКБМ ім. Морозова”, оснащеного 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1″


24 листопада 2017 р.

17 листопада 2017 р. Державне підприємство Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» достроково відвантажив чергову партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України, чим повністю виконав з випередженням термінів
Державне оборонне замовлення на 2017 рік.

Продовжити читання “Третій рік поспіль підприємство «Завод точної механіки» звітує про дострокове виконання державного оборонного замовлення”


З 10 по 13 жовтня у місті Києві проходила ХІV Міжнародна виставка «Зброя та безпека – 2017». Дана виставка пропонувала продукцію понад 400 компаній із 15 країн світу у двух сферах: озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення, що розміщувалася у павільйоннах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру.

Продовжити читання “Міжнародна виставка «Зброя та безпека – 2017».”


У Сполучених Штатах Америки, у місті Вашингтоні з 9 по 11 жовтня 2017 р. відбулася міжнародна виставка озброєння “AUSA-2017”, що вмістила більш ніж 600 представників державних і приватних корпорацій із сфери оборони.

Продовжити читання “Міжнародна виставка озброєння “AUSA-2017””


З 5 по 8 вересня 2017 р. у місті Кельце, Польща проходила Міжнародна виставка оборонної промисловості «MSPO-2017». ДП НТК «Завод точної механіки» прийняв участь у даному заході.

Продовжити читання “ЗТМ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ОБОРОННОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В КЕЛЬЦЕ «MSPO-2017»”


Чергова партія нових бронетранспортерів БТР-3ДА, які виготовляються ДП “Київський бронетанковий завод”, успішно пройшла один з етапів приймально-здавальних випробувань на військовому полігоні в Київській області перед передачею ВСУ. Під час цього етапу випробувань перевірялася точність ведення вогню і робота бойового модуля “Штурм-М”. Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”. Продовжити читання “На Україні показали свій новітній бронетранспортер БТР-ЗДА оснащений гарматою ЗТМ-1.”


Бойові модулі «Шквал» та «Стілет» пройшли порівняльні заводські випробування на одному з військових полігонів Житомирської області.

Ці модулі призначені для озброєння модернізованої БМП, спроектованої в ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром». Продовжити читання “Вогневі випробування за участю гармат ЗТМ-1 і ЗТМ-2 на бойових модулях “Шквал” та “Стілет” для БМП.”


ID4З 19-23 лютого 2017 року Державний Концерн «Укроборонпром» представив Україну на міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2017». Делегацію очолив Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

IDEX (The International  Defence Exhibition and Conference) 2017 –  міжнародна виставка озброєння оборонної промисловості, одна з найбільших в світі, і найсмаштабніша на Близькому Сході і Північній Африці. Перша виставка відбулася в 1993 році і з тих пір походить регулярно раз на два роки. IDEX збирає професійних військових, світових лідерів та журналістів. Продовжити читання “ЗТМ на найбільшій міжнародній виставці оборонних озброєнь в Абу-Дабі «IDEX-2017»”


Видавництва Хмельниччини зацікавилися підприємством “Завод точної механіки” взявши розгорнуте інтерв’ю у директора заводу Мирослава Халіка! Детальніше можна ознайомитись за посиланнями: Продовжити читання “Про нас пишуть Хмельницькі ЗМІ”


За відмінну організацію і високу якість роботи, значний особистий внесок у розвиток підприємства, раціональний підхід до управління та професіоналізм у номінаціїї «Керівник 2016 року» переміг директор ДП «НТК «Заводу точної механіки» – Мирослав Халік! Продовжити читання “Директора «ДП «НТК «Заводу точної механіки» визнано кращим керівником 2016 року!”


2

Державному підприємству «Науково-технічному комплексу «Завод точної механіки» було вручено національний сертифікат, який підтверджує , що в результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, підприємство було удостоєне почесного звання «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКУ – 2016». Продовжити читання “За офіційними даними державної статистики України ДП «НТК «Завод точної механіки» визнано кращим державним підприємством 2016 року.”


5 грудня 2016 року ДП «НТК «Завод точної механіки» відвантажив останню партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України, чим повністю виконав з випередженням термінів державне оборонне замовлення на 2016 рік. Продовжити читання “Другий рік поспіль підприємство «Завод точної механіки» звітує про дострокове виконання державного оборонного замовлення.”


10 листопада, в місті Кам’янець-Подільський відбувся  VII-й Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу міста.” Захід проходив за участі іноземних делегацій, представників міжнародних організацій, посольств і консульств, провідних промислових підприємств міста.  Продовжити читання “ДП “НТК “Завод точної механіки” взяв участь у VII-му Міжнародному інвестиційному форумі”


З 2-го по 5-те листопада 2016 року в м. Джакарта, Індонезія, відбулась виставка“INDO DEFENCE-2016 Expo & Forum”. На стенді ДК «Укроборонпром» було представлено вироби ДП «НТК «Заводу точної механіки», а саме: автоматичні гармати ЗТМ1 та ЗТМ2, ланка Л-30-1, вироби протитанкового ракетного комплексу, авіаційні керовані ракети, станції РЛС, міномети, сучасна бронетехніка з новітніми бойовими модулями, а також унікальний транспортний літак АН-178. Загалом представлено 37 експонатів від 16 підприємств-учасників “Укроборонпрому”. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної механіки» представлений на виставці “INDO DEFENCE-2016 Expo & Forum” (м. Джакарта, Індонезія).”


З 11-го по 14-те жовтня в місті Києві проходить виставка “Зброя та Безпека”. ДП “НТК “Завод точної механіки, що входить до складу ДК “Укроборонпром” традиційно приймає участь у заході. Як завжди, підприємство представлене двома автоматичними гарматами ЗТМ1 та ЗТМ2 і ланками Л-30, Л-30-1. Виготовлення зазначених виробів на сьогодні є найбільшим та найширшим в Україні. Продовжити читання “Виставка “Зброя та Безпека-2016”. Презентація бойового модулю”Дуплет””


27 вересня у м. Баку (Республіка Азербайджан) відкрилась 2-а Міжнародна виставка оборонної промисловості «ADEX 2016». Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної механіки» представлений на виставці ADEX-2016”


10 вересня у місті Житомир в рамках святкування Дня Танкіста відбувся футбольний турнір за участю ДП «НТК «Заводу точної механіки».  Організатором заходу традиційно виступив «Житомирський бронетанковий  завод», який щороку об’єднує  11 підприємств та збірну Держаного концерну «Укроборонпром». У цьому році команда ДП «НТК «Завод точної механіки» показала вдвоє кращий результат, ніж в попередньому 2015-му, а саме: шосте місце у рейтинговій таблиці. Продовжити читання “Досягнення нових рекордів”


1 вересня у польському місті Кельце відбулась міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO-2016. Державне підприємство «НТК Завод точної механіки» у складі ДК «Укроборонпром» вперше брав участь у даному заході, де продемонстрував наступні зразки виробів: Продовжити читання “ДП «НТК «ЗТМ» на міжнародній виставці « MSPO 2016», Польща”


Вже другий рік поспіль Виконачий комітет Кам’янець-Подільської міської ради в особі міського голови Михайла Сімашкевича нагороджують директора ДП «НТК «Завод точної механіки» Халіка Мирослава Олександровича почесною грамотою: Продовжити читання “Грамота директору ДП «НТК «Завод точної механіки» Мирославу Халіку від міського голови міста Кам’янець-Подільський”


29 серпня під головуванням Генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова відбулись урочисті заходи з нагоди 5-річчя Державного Концерну «Укроборонпром» на території ДП «Київський бронетанковий завод». У заходах взяли участь Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Міністр оборони України Степан Полторак, Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, Начальник озброєння ЗСУ Микола Шевцов. Продовжити читання “Генеральний директор ДК «Укроборонпром» відзначив нагородою Мирослава Халіка”


24 серпня у столиці відбувся парад із нагоди 25-тої річниці Незалежності України. Більше трьох із половиною тисяч військових, понад дві сотні одиниць потужної військової техніки і майже половина з них була укомплектована виробами Державного підприємства «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки». Подивитися на військову міць батьківщини та привітати героїв АТО зібралися тисячі киян  і гості міста.  Парад до 25-ї річниці незалежності України назвали наймасштабнішим в історії держави. Ми пишаємося тим, що якість та надійність нашої продукції визнана не тільки у рідній країні, а й у світі загалом. Продовжити читання “Військовий парад до 25-ї річниці Незалежності України пройшов за участю виробів «Заводу точної механіки»”


15 серпня ДП «НТК «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відзначив свій 20-річний ювілей при повній завантаженості своїх виробничих потужностей та рекордних обсягах виробництва. Для відзначення цієї події працівники, ветерани та гості заводу зібралися в Кам’янець-Подільському районному центрі культури і мистецтв «Розмай». Урочисте святкування розпочалось виступом муніципального духового оркестру, керівником якого є Юрій Шаркевич. Продовжити читання “«Завод точної механіки» відсвяткував своє 20-ти річчя”


15 серпня, Кам’янець-Подільський – ДП «НТК «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відзначає свій 20-річний ювілей при повній завантаженості своїх виробничих потужностей та рекордних обсягах виробництва. Керівники підприємства з гордістю продемонструють потужності заводу та зразки виготовлюваної техніки хмельничанам та керівництву ДК «Укроборонпром», а також вручать нагороди кращим співробітникам за цінний внесок в розвиток заводу.    Продовжити читання ““Виробник гармат для української армії відзначає своє 20-річчя””


Вперше за 20 років функціонування державного підприємства «Науково-технічного комплексу «Заводу точної механіки» відбулися якісні зміни та різкий стрибок у темпах розвитку, що відновилися завдяки заміщенню посади директора Халіком Мирославом Олександровичем. За період його роботи на підприємстві працівникам був повністю виплачений 3-місячний борг по заробітній платі, також налагоджений і вироблений абсолютно новий рівень виробництва порівняно з останніми роками роботи заводу. Продовжити читання “Мирослав Халік: результати роботи за рік”


У Франції в виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» біля Парижа проходить одна найбільших міжнародних виставок озброєння та оборонних технологій наземного та повітряного призначення Eurosatory-2016, в якій бере участь майже 140 країн світу. Продовжити читання “Про успіхи та підписані меморандуми ДП НТК «Заводу точної механіки» на виставці Eurosatory-2016, Париж.”


З 9-го по 12-те травня в місті Амман, (Іорданія) проходила міжнародна виставка «SOFEX» 2016. Захід проводиться під патронатом короля Абдалли II та за підтримки командування збройних сил Йорданії. Ця подія традиційно привертає увагу провідних виробників та замовників спеціальної зброї. Продовжити читання “ДП «НТК «ЗТМ» НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «SOFEX 2016»”


21 квітня в НТУУ «КПІ» відбувся Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016».

Черговий раз студенти та випускники НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ змогли ознайомитись з діяльністю представлених підприємств та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної механіки» запрошує на роботу студентів «Київського Політехнічного Інституту»”


З 18 по 21 квітня в Куала-Лумпурі (Малайзія) проходила Міжнародна оборонна виставка-конференція «DSA-2016», яка є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу.

У складі делегації від Державного концерну «Укроборонпром» ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь у виставці, де був представлений гарматами ЗТМ1 та ЗТМ2. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод точної мехінки» взяв участь у виставці «Defence Services Asia».”


Державне підприємство “НТК” Завод точної механіки” підбило проміжні підсумки сплачених податків за 2016 рік. Згідно з ними, сума коштів, перерахованих до державного бюджету України, суттєво збільшилася відносно минулого року та зберігає тенденцію щодо подальшого зростання. Всього за перший квартал 2016 року було виплачено близько 6 млн. грн. що на 600% більше, ніж торік, а зріст податку на прибуток склав 23500%, про це повідомив директор підприємства Мирослав Халік. Продовжити читання “ДП “НТК “Завод точної механіки” значно збільшив виплату податків”


Нещодавно завершилась виставка Defexpo 2016, що проходила у штаті Гоа, Індія. Всього українська делегація провела 8 результативних переговорів з Міністром оборони Індії та вищим командуванням Збройних сил Індії та більш ніж 30 провідними індійськими компаніями-виробниками продукції військового та спеціального призначення. Серед них: Reliance Defence Limited, Tata Power Company Limited, Punj Lloyd, Larsen Turbo. Продовжити читання “Результати та підсумки переговорів на виставці Defexpo 2016, Індія.”


ДП «НТК «Завод точної механіки» взяв участь в одній з найбільших міжнародних виставок озброєння та воєнної техніки Defexpo 2016, яка вперше проходила не в столиці Індії Делі, а в передмісті Куатол південної частини штату Гоа, Індія. Продовжити читання “ДП «НТК «Завод Точної Механіки» на виставці Defexpo 2016”


18 лютого 2016 р. розпочав свою роботу перший інвестиційний форум у сфері оборонної промисловості України.

Продовжити читання “Український форум з оборони та безпеки ’16: Перезавантаження військово-технічного співробітництва пройшов під патронатом Міністерства оборони України та ДК «Укроборонпром»”


12 лютого 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась спільна нарада представників Міністерства освіти і науки України та Державного концерну «Укроборонпром».

Продовжити читання “Вищі навчальні заклади західної України співпрацюватимуть з державним концерном “Укроборонпром””


Державне підприємство «НТК «Завод Точної Механіки», що входить до складу ДК «УкрОборонПром» достроково виконало держзамовлення у минулому 2015 році. У зв’язку з цим,  від Міністерства Оборони України надійшло додаткове завдання,  з яким підприємство впоралось в найкоротші терміни. Договірні зобов’язання, які були закладені в контрактах виконані у повному обсязі. Завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва.

Продовжити читання “ДП «Завод Точної Механіки», що входить до складу ДК «УкрОборонПром» перевиконав плани за 2015 рік.”


23 грудня в м. Києві на території одного з цехів ДП «Київський бронетанковий завод» відбулась унікальна прес-конференція керівництва ДК «Укроборонпром»: розгорнутий звіт про діяльність Концерну та його підприємств-учасників протягом 2015 року, а також стратегію розвитку на наступні роки.

Продовжити читання “Укроборонпром 2015: Результати реформувань та управлінських рішень”


За останні чотири місяці Державне підприємство НТК «Завод Точної Механіки», який входить до складу держконцерну «УкрОборонПром» збільшило об’єми виробництва воєнної техніки майже у 20 разів!

Завод повністю задіяв виробничі потужності і вийшов на рекордні обсяги виробництва. Для прикладу кількість виготовлених ланок Л-30-1 за 2014 рік складала 19 500, а за 2015 рік – 390 767 одиниць!

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки»нарощує потужність виробництва”


З 2 по 5 листопада 2015 року проходила щорічна міжнародна виставка “Defense & Security 2015” у Бангкоці.

Високопосадовці Міністерства оборони Таїланду ознайомились зі зразками найсучасніших розробок української оборонної промисловості, представленими ДК «УкрОборонПромом», зокрема з виробами ДП НТК «Заводу Точної Механіки» – гарматами ЗТМ-1, ЗТМ-2 та ланкою Л-30-1.

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки» взяв участь в міжнародній виставці “Defense & Security 2015” у Таїланді.”


3 листопада 2015 року було випущено ювілейну 700-соту гармату – «ЗТМ-1» на «Заводі Точної Механіки», що входить до складу Державного концерну “УкрОборонПром».

Підприємство Науково-технічний комплекс «ЗТМ» було засноване у 1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. Завод позиціонує себе як виробник якісних аналогів радянських зразків зброї і є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм.

Продовжити читання “ДП НТК «Завод Точної Механіки» випустив 700-соту гармату – ЗТМ-1”


25 вересня 2015 року в Департаменті економічного розвитку і торгівлі в місті Хмельницькому з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника України відбулося урочисте вручення почесних грамот працівникам ДП НТК «Заводу Точної Механіки».

Продовжити читання “Працівників ДП НТК “Заводу Точної Механіки” нагородили почесними грамотами”


З 22 по 25 вересня 2015 року у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві відбулася спеціалізована міжнародна виставка «Зброя та Безпека». Одним з найбільших та презентабельних стендів виявився відомий державний концерн «УкрОборонПром» до складу якого входять 29 підприємств, що брали участь у заході. Виробництва даного об’єднання представили широкий асортимент артилерійського озброєння, засобів зв’язку та автоматизованого управління, боєприпаси, безпілотні розвідувальні літальні апарати, протитанкові ракетні комплекси і багато іншого.

Продовжити читання “РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2015»”


Підприємства відвантажили за місяць 35 гармат, повідомили в Укроборонпромі.

За минулий місяць підприємства Укроборонпрому досягли рекорду – відвантажили 35 гармат, повідомили у прес-службі.

Продовжити читання “Україна вийшла на рекорд у виробництві гармат”


11 травня державний концерн “Укроборонпром” продемонстрував вищому керівництву держави якість і надійність сучасних зразків озброєння та військової техніки.

Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов відвідали полігон 169 навчального центру “Десна” Сухопутних військ Збройних сил України (Чернігівська обл.), де була представлена техніка підприємств- учасників та партнерів держконцерну “Укроборонпром”, зокрема «Заводу Точної Механіки». Продовжити читання “Президент України випробовував озброєння і бронетехніку розроблену підприємствами «Укроборонпрому»”


В суботу, 4 квітня, в селі Нові Петрівці Київської області за участі президента Петра Порошенка відбувся демонстраційний показ зразків озброєння і військової техніки. Разом з президентом участь в огляді техніки взяли Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, голова РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак, глава СБУ Валентин Наливайченко та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Продовжити читання “У Нових Петрівцях Президент України оглянув зразки озброєння і військової техніки”


23-24 лютого 2015 року Державний концерн «Укроборонпром» представив Україну на Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015». Делегацію очолили Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. Продовжити читання “ЗТМ на найбільшій міжнародній виставці оборонних озброєнь в Абу-Дабі”