Олег Уруський повідомив подробиці створення Агенції оборонних технологій

Рішення про створення Агенції оборонних технологій уже розіслано Мінстратегпромом на погодження в центральні органи влади й після проходження всіх необхідних процедур буде представлене на розгляд Уряду.

Про це в інтерв’ю Інтернет-виданню «Апостроф» повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

За його словами, підґрунтям для створення Агенції оборонних технологій стане Концепція Державної цільової оборонної програми з реалізації в інтересах сектору безпеки і оборони України проєктів з виконання наукових досліджень і розробок нових технологій.

Нагадаємо, у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України опрацьовано заходи із започаткування державної установи «Агенція оборонних технологій» на кшталт американської DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency)

Серед завдань, покладених на Агенцію оборонних технологій, – сприяння створенню передових та проривних технологій в інтересах оборонно-промислового комплексу, кардинальне покращення технологічних спроможностей на підприємствах та в установах національної оборонної промисловості.

Фінансування діяльності Агенції здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених для Мінстратегпрому, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Джерело: Олег Уруський повідомив подробиці створення Агенції оборонних технологій | Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України (mspu.gov.ua) 30.08.2021