Перший заступник Міністра Валерій Іващенко провів нараду щодо ходу імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі»

13 травня перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко провів нараду з представниками державних замовників та інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади щодо ходу імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі».

Під час заходу розглядалися питання внесення суб’єктів господарювання до реєстру виробників, продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, а також до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів).

Були обговорені проблемні питання, пов’язані з необхідністю удосконалення законодавчих та урядових нормативно-правових актів, що регулюють оборонні закупівлі, а також питання взаємодії між державними замовниками в ході планування та організації закупівель товарів та послуг оборонного призначення.

За підсумками наради прийнято рішення про створення постійно діючої робочої групи з координації дій держзамовників щодо провадження діяльності із забезпечення сил безпеки і оборони необхідною військовою і спеціальною технікою, озброєнням та іншими засобами оборонного призначення.

Джерело: https://mspu.gov.ua/news/pershij-zastupnik-ministra-valerij-ivashchenko-proviv-naradu-shchodo-hodu-implementaciyi-zakonu-ukrayini-pro-oboronni-zakupivli, 14.05.2021