Працівників ДП НТК “Заводу Точної Механіки” нагородили почесними грамотами

25 вересня 2015 року в Департаменті економічного розвитку і торгівлі в місті Хмельницькому з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника України відбулося урочисте вручення почесних грамот працівникам ДП НТК «Заводу Точної Механіки».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток машинобудівної галузі було нагороджено:

  • Козіцького Бориса Івановича – токаря-розточувальника 6-го розряду;
  • Кушніра Геннадія Борисовича – токаря 6-го розряду;
  • Бойка Анатолія Петровича – провідного інженера з налагодження й випробувань.

Вони працюють на Державному підприємстві «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» ще з листопада 1996 року. Це наша гордість, наші ветерани праці! Коментуючи цю подію нагороджені зізнаються, що досягти такого результату вдалось завдяки наполегливості та дисциплінованості, адже кожен з них користується авторитетом серед усього трудового колективу. «Необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень, а також не забувати про людські відносини, тоді й робота йтиме в задоволення», – говорить провідний інженер з налагодження й випробувань – Бойко Анатолій Петрович.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру та підрозділяється на масу окремих галузей. Враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її роль у суспільстві, в професійне свято машинобудівників директор ДП НТК «Заводу точної механіки» Халік Мирослав Олександрович привітав та нагородив 18 робітників заводу похвальними грамотами за особистий вклад у розвиток машинобудівної справи.

Прийміть щиру вдячність, шановні трудівники і ветерани машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції.

Щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків у розбудові незалежної України!