Президент України випробовував озброєння і бронетехніку розроблену підприємствами «Укроборонпрому»

11 травня державний концерн “Укроборонпром” продемонстрував вищому керівництву держави якість і надійність сучасних зразків озброєння та військової техніки.

Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов відвідали полігон 169 навчального центру “Десна” Сухопутних військ Збройних сил України (Чернігівська обл.), де була представлена техніка підприємств- учасників та партнерів держконцерну “Укроборонпром”, зокрема «Заводу Точної Механіки». Були проведені показові стрільби з використанням виробів, виготовлених ДП НТК «ЗТМ», а саме: гармат ЗТМ1 і ЗТМ2 закріплених у нових бойових модулях, а також тих, які встановлені на БТР і БМП різної модифікації. Проводилися випробування протитанкових ракетних комплексів “Стугна-П” і “Бар’єр”, виробника ДП КБ «Луч». Загалом було продемонстровано більше 20 зразків сучасної техніки та озброєння вітчизняних виробників.

“Ми зробили сьогодні акцент на протитанковому зброю, оскільки, за повідомленнями наших розвідок, якщо готується наступ, то ключова небезпека, на яку покладається наш ворог, агресор, – це рух активних танкових колон”, – цитує слова президента його прес-служба. У держконцерні підкреслили, що головне завдання “Укроборонпрому” – забезпечити українських бійців новим і ефективним озброєнням.

За словами Олександра Турчинова, сьогоднішні випробування сучасних ракет і протитанкових ракетних комплексів продемонстрували якість і надійність української зброї. “Заслуговують на увагу також нові розробки” Укроборонпрому “, такі як керовані надточні міни, які можуть відстрілюватися з укриття, і спрямоване вражати різні цілі: від башти танка до укріпленої вогневої точки”, – підсумував секретар РНБО.

Подробиці читайте на УНІАН:

http://www.unian.net/politics/1076622-ispyitaniya-protivotankovyih-raket-prodemonstrirovali-kachestvo-ukrainskogo-orujiya-turchinov.html