Про успіхи та підписані меморандуми ДП НТК «Заводу точної механіки» на виставці Eurosatory-2016, Париж.

У Франції в виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» біля Парижа проходить одна найбільших міжнародних виставок озброєння та оборонних технологій наземного та повітряного призначення Eurosatory-2016, в якій бере участь майже 140 країн світу.

Державний концерн «Укроборонпром» вперше на французькій виставці EUROSATORY демонструє вітчизняні безпілотні літальні апарати. Різноманітна сучасна техніка представлена в межах української експозиції.

“В ході проведення виставки EUROSATORY 2016, між ДП НТК “Завод точної механіки” і Бельгійською компанією , за участю державної компанії “Укрспецекспорт” підписано меморандум про співпрацю, який передбачає укладення договору на поставку автоматичних гармат ЗТМ-1.
Варто відзначити, що саме гармата ЗТМ-1, була обрана в якості виробу для випробувань при виробництві амуніції і боєприпасів в Бельгійській компанії.
Також, досягнута попередня домовленість з компанією із Словаччини, про укладення договору на поставку 100 одиниць автоматичних гармат ЗТМ-2, протягом 2016-2017 років для модернізації бронетанкової техніки Словацької Республіки. Крім того, домовленість була досягнута з компанією із Туреччини, про укладення договору на поставку автоматичних гармат ЗТМ-2, протягом 2016-2017 років для інтегрування в новий бойовий модуль, яку виробляє компанія, для модернізації бронетанкової техніки Турецької Республіки та інших країн Європи. ”

«Ми працюємо зважаючи на сьогоднішній розвиток технологій. Результатами цієї виставки я дуже задоволений, наші вироби користуються попитом за кордоном, тому нам вдалося підписати декілька меморандумів, які стали вигідними для обох сторін.» – коментує результати виставки директор ДП НТК «ЗТМ» Мирослав Халік.

Таким чином, можна з упевненістю сказати, що вироби виготовлені Державним концерном “Укроборонпром” і зокрема ДП НТК “Завод точної механіки” впевнено завойовують європейські ринки, підтверджуючи свою високу надійність та якість.