Результати та підсумки переговорів на виставці Defexpo 2016, Індія.

Нещодавно завершилась виставка Defexpo 2016, що проходила у штаті Гоа, Індія. Всього українська делегація провела 8 результативних переговорів з Міністром оборони Індії та вищим командуванням Збройних сил Індії та більш ніж 30 провідними індійськими компаніями-виробниками продукції військового та спеціального призначення. Серед них: Reliance Defence Limited, Tata Power Company Limited, Punj Lloyd, Larsen Turbo.

            ДП «НТК «Завод точної механіки» був представлений двома гарматами ЗТМ1 і ЗТМ2. За участю директора Мирослава Халіка були проведені переговори щодо співпраці та реалізації спільного виробництва, а також щодо випробовування снарядів стандартів НАТО. В ході перемовин виникло декілька пропозицій про модернізацію гармат ЗТМ під водне охолодження, а також модернізацію під снаряд 30Х173 (стандарт НАТО). З компаніями  ELBIT SYSTEMS LAND and C4L та LARSEN AND TOUBRO LIMITED. Досягнуті попередні домовленості про поставку гармат ЗТМ для Індії та Ізраіля.

З компанією MECHVAC INDIA LTD. підписаний меморандум про співробітництво, з подальшим укладенням договору на придбання 500 гармат ЗТМ для потреб індійської армії. А також відкриття спільного виробництва на території Індії гармат ЗТМ та інших виробів.

            Підсумовуючи, варто зазначити, що цьогорічна виставка принесла Україні успішні результати, про що говорить кількість підписаних контрактів та меморандумів.