Щодо заходів протидії та профілактики коронавірусної інфекції на Заводі

   З 12 березня з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в Україні, усі підприємства-учасники державного концерну «Укроборонпром» перейшли на особливий режим роботи: було мінімізовано чисельність працівників на робочому місці, посилено заходи дезінфекції та гігієни, введено обов’язковий масочний  режим роботи, їдальні та кафе на підприємствах тимчасово зачинено, тощо. На всіх підприємствах Концерну було створено Оперативні штаби для протидії можливим випадкам коронавірусу, розроблено спеціальні протоколи реагування.

   Нажаль, попри усі втілені заходи профілактики, наразі підтверджено та локалізовано 35 випадків захворювання серед працівників нашого підприємства. У більшості з них хвороба перебігає безсимптомно і вони проходять лікування амбулаторно, 8 наших коллег  було госпіталізовано (на даний час 3-оє з них вже знаходяться вдома). Самопочуття усіх задовільне. Ми тримаємо постійний контроль з ними та бажаємо усім найскорішого одужання!

   Перші випадки захворювання серед працівників заводу було виявлено в середині травня. Після появи новини про спалах захворювання в одному з сіл Кам’янець-Подільського району, керівництво заводу проактивно відправило  співробітника на проходження ПЛР-тестування, який проживав у даному населеному пункті. Попри відсутність у нього будь-яких симптомів захворювання, тест на COVID-19 виявився позитивним. Після цього випадку ми розпочали масове тестування працівників за рахунок підприємства. Вже протестовано 107 працівників, у більшості з них (62) результат негативний. Тестування триває.

   З 18 травня колектив підприємства знаходиться на карантині, проведено повну дезінфекцію усіх приміщень підприємства, придбано  засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби. Завод розпочне поетапно відновлювати свою роботу після проведення повторного тестування співробітників по закінченню двотижневого карантину.