У серпні 2021 року в Києві пройде Міжнародний оборонний інвестиційний форум України

У Мінстратегпромі під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського відбулась установча нарада щодо підготовки Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України на майданчику Sikorsky Challenge, який має пройти в серпні 2021 року.

На нараді разом із представниками Мінстратегпрому, МЗС, Міноборони, МОН, Національного технічного університету «КПІ ім. Ігоря Сікорського», ДКАУ, ДК «Укроборонпром», Ліги оборонних підприємств та Асоціації виробників озброєння і військової техніки України були обговорені питання форуму, його формату, а також організаційне, фінансове та матеріально-технічне забезпечення заходу.

До участі у Форумі заплановано залучити представників державної влади, дипломатичних установ, міжнародних організацій та представництв іноземних країн, профільних державних оборонних підприємств та асоціацій.

У рамках заходу має відбутися демонстрація окремих зразків озброєння та військової техніки вітчизняних виробників, а також деяких сучасних рішень і розробок в оборонній галузі, які пропонують науковці в інтересах силових структур та для розвитку оборонно-промислового потенціалу України.

Джерело: https://mspu.gov.ua/news/u-serpni-2021-roku-v-kiyevi-projde-mizhnarodnij-oboronnij-investicijnij-forum-ukrayini