Укроборонпром 2015: Результати реформувань та управлінських рішень

23 грудня в м. Києві на території одного з цехів ДП «Київський бронетанковий завод» відбулась унікальна прес-конференція керівництва ДК «Укроборонпром»: розгорнутий звіт про діяльність Концерну та його підприємств-учасників протягом 2015 року, а також стратегію розвитку на наступні роки.

За результатами 2015 року ДК «Укроборонпром» виробив, модернізував і відремонтував рекордні 7 198 одиниць озброєння і військової техніки. Він також отримав за 9 місяців 2015 року 1,626 млрд грн чистого прибутку в порівнянні з 348 млн грн збитку в 2014 році, – повідомив Генеральний Директор Концерну Роман Романов. Наприкінці прес-конференції він подякував присутнім представникам заводів за ефективну працю в 2015 році та особисто нагородив почесними грамотами передовиків виробництва, зокрема працівників ДП НТК «Заводу Точної Механіки»:

  • Толкана Миколу Степановича – фрезерувальника 6-го розряду;
  • Василевського Тадеуша Адольфовича – провідного технолога конструкторсько-технологічного відділу;

Та нагородив почесною відзнакою за вагомий внесок у розвиток оборонної промисловості України – Чорну Ірину Миколаївну – начальника відділу технічного контролю.

На сьогоднішній день керівництво ДК «Укроборонпрому» планує забезпечити українську армію військовою технікою, послугами та навчанням для відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. А також увійти до топ-5 найбільших експортерів провідних інноваційних озброєнь та аерокосмічних продуктів у світі.

Детальна інформація:

http://www.ukroboronprom.com.ua/newsview/1/900

https://www.facebook.com/ukroboronprom/