Укроборонпром проведе науково-практичну конференцію з інновацій

Концерн ініціював проведення науково-практичної конференції з питань інновацій в оборонно-промисловому комплексі України. Подію заплановано на червень.

Участь у заході, який має відбутися в Одесі, візьмуть провідні вищі навчальні заклади країни, науковці та виробники озброєння й військової техніки. Представники Концерну презентують експертам та винесуть на обговорення проєкт стратегії науково-виробничого та інноваційного розвитку підприємств-учасників.

Укроборонпром має намір впроваджувати новітні світові розробки, осучаснити науково-виробничу базу, а також створити максимально сприятливі умови для трансферу технологій та виховання нового покоління інженерів і конструкторів.

“Усе це невід’ємні складові реформи ОПК та Концерну, пріоритети, без яких нам вкрай важко буде посилювати обороноздатність держави, залишатись конкурентоспроможними та рухатися далі. Натомість їх реалізація має в перспективі гарантувати успішне подолання світових викликів і відповідність тим трендам, які формуються нині у військово-технічній сфері”, – зазначає генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Нагадаємо, що Концерн спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського вже започаткував Школу професійного розвитку інженерів-конструкторів. Партнерство передбачає, зокрема, створення програми підготовки інженерів-конструкторів імені Олега Антонова. Також Укроборонпром співпрацює з Київською школою економіки, Національним аерокосмічним університетом імені М.Є. Жуковського, Одеським національним політехнічним університетом та іншими провідними закладами освіти та науки.