Укроборонпром запустив тестову версію нового сайту з оновленим дизайном і зручним функціоналом

Під час створення вебпорталу було враховано сучасні тренди. Значну увагу приділено візуалізації, реалізовано зрозумілий та зручний каталог товарів з розгорнутим описом для потенційних партнерів. Сайт відображається на всіх, зокрема мобільних, пристроях.

Крім того, на сайті можна знайти вичерпну інформацію про хід реформи Концерну, діяльність Укроборонпрому та підприємств, які входять до його складу. Пошук необхідних відомостей спрощує зручна навігація. 

“У рамках комплексної реформи Концерну ми запроваджуємо нові підходи в комунікаціях та просуванні продукції оборонно-промислового комплексу серед вітчизняних та іноземних замовників”, – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв. 

Оновлений вебсайт має шість мовних версій. Базові мови – українська та англійська. Також доступні стартові сторінки з основною інформацією про Концерн, його керівництво, напрямки діяльності французькою, китайською, іспанською та арабською. 

Продукт розробила українська компанія FAIRTECH GROUP, яка зацікавилася проєктом і взяла на себе його повну реалізацію. Вартість проєкту склала 47 тис. грн. 

“Це був справжній виклик для нашої команди. Зазвичай створення подібних сайтів потребує від 6 місяців, проте ми впоралися за 2,5 місяця. Наразі сайт готовий на 100%, однак тестування  триватиме кілька місяців.  Ми вже маємо ідеї щодо подальшого розвитку та вдосконалення проєкту”, – розповів директор компанії-розробника Андрій Ржавін. 

Зазначимо, що протягом тестового періоду користувачам буде також доступна і попередня версія сайту. 

Джерело: https://ukroboronprom.com.ua/news/ukroboronprom-zapustiv-novu-versiyu-saitu, 06.06.2021