“Виробник гармат для української армії відзначає своє 20-річчя”

15 серпня, Кам’янець-Подільський – ДП «НТК «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відзначає свій 20-річний ювілей при повній завантаженості своїх виробничих потужностей та рекордних обсягах виробництва. Керівники підприємства з гордістю продемонструють потужності заводу та зразки виготовлюваної техніки хмельничанам та керівництву ДК «Укроборонпром», а також вручать нагороди кращим співробітникам за цінний внесок в розвиток заводу.   

Урочиста частина відбудеться 15 серпня, о 13.00 за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 41, районний центр культури і мистецтв «Розмай».

Підприємство залишається важливим джерелом наповнення державного бюджету. Лише за перше півріччя 2016 року підприємством було сплачено майже 9 млн. грн. податків, що в 6 разів більше, аніж за аналогічний період 2015 року.

Ефективний менеджмент підприємством дозволяє виконувати державне оборонне замовлення 100% та налагоджувати нові напрямки співпраці з іноземними партнерами. Унікальні виробничі потужності та науково-технічний потенціал співробітників лише посилюють позиції підприємства на ринку.

Нагадаємо, держане підприємство Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки»  було засноване у  1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. В даний час завод спеціалізується на розробці та виготовленні військової техніки, а саме: гармат ЗТМ1, ЗТМ2 та ланок Л-30. Підприємство є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм. Без продукції підприємства повноцінно не може бути вироблено та відремонтовано жодного БТР та БМП. Різні модифікації кріплення гармат дозволяють озброювати ними й інші види бронетехніки.

Без имени-1

Aдреса:32313, Україна, Хмельницька обл.,

М. Кам’янець-Подільський, вул. Годованця, 28.

Контакти:Телефон / факс: +380 (3849) 3-32-81

E-mail: Ztm@ukroboronprom.com

Сайт: http://ztm.ua/