Вищі навчальні заклади західної України співпрацюватимуть з державним концерном “Укроборонпром”

12 лютого 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулась спільна нарада представників Міністерства освіти і науки України та Державного концерну «Укроборонпром».

Відбулося підписання Меморандумів між Державним концерном «Укроборонпром» та низкою вищих навчальних закладів і наукових установ західного регіону України. Відповідно до цих меморандумів, виші  пропонуватимуть свої наукові розробки для потреб оборони країни.

Захід відбувся за участі директора ДП «НТК «Заводу Точної Механіки» Халіка Мирослава Олександровича, а також заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи, заступника генерального директора “Укроборонпрому” Юрія Пащенка, першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського, а також очільників ВНЗ та наукових установ західного регіону України.

Сторони домовилися, зокрема, про співпрацю у сфері підготовки кадрів для підприємств концерну. Передбачено також модернізацію навчальних програм ВНЗ, організацію стажування та навчальної практики студентів на підприємствах «Укроборонпрому».

На разі, ДП «НТК «Завод Точної Механіки» потребує нових спеціалістів, адже має 70 вільних вакансій. «Підписані меморандуми мають важливе значення для держконцерну та країни в цілому. Розвиток такої співпраці допоможе зміцнити оборонний потенціал країни, завдяки залученню студентів та випускників, які мають бажання працювати в машинно-будівній сфері», – прокоментував підписання домовленостей учасник з’їзду директор ДП «НТК «ЗТМ» Халік Мирослав Олександрович.

 

Публікації:

http://www.ukroboronprom.com.ua/newsview/1/943

http://zik.ua/news/2016/02/12/nauka_pratsyuvatyme_dlya_armii_ukroboronprom_u_lvovi_pidpysav_memorandumy_z_671881

http://www.lp.edu.ua/node/9274

http://ato.lviv.ua/ukroboronprom-u-lvovi-pidpisav-7-memorandumiv-pro-spivpratsyu-z-vishami-ukrayini/

http://zik.ua/news/2016/02/12/nauka_pratsyuvatyme_dlya_armii_ukroboronprom_u_lvovi_pidpysav_memorandumy_z_671881