Виставка “Зброя та Безпека-2016”. Презентація бойового модулю”Дуплет”

З 11-го по 14-те жовтня в місті Києві проходить виставка “Зброя та Безпека”. ДП “НТК “Завод точної механіки, що входить до складу ДК “Укроборонпром” традиційно приймає участь у заході. Як завжди, підприємство представлене двома автоматичними гарматами ЗТМ1 та ЗТМ2 і ланками Л-30, Л-30-1. Виготовлення зазначених виробів на сьогодні є найбільшим та найширшим в Україні.

Під час офіційного візиту Секретаря Ради Національної безпеки та Оборони України – Олександра Турчинова відбулась публічна прем‘єра спільного виробу ДП “НТК “ЗТМ” і ДП “ЖБТЗ” бойового модулю “Дуплет”, який розробило Державне підприємство “Житомирський Бронетанковий Завод”.

Бойовий модуль “Дуплет” оснащений двома автоматичними 30-мм гарматами ЗТМ2 від ДП “НТК “Завод точної механіки”, завдяки чому, стало можливим удвічі збільшити щільність вогню, створивши справжню завісу із 30-мм снарядів. Або виконувати стрільбу почергово кожним із стволів, що дозволяє удвічі збільшити безперервну тривалість вогню без перегрівання головного озброєння машини.

За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. Особливістю прицільного комплексу є автономна установка автоматичного гранатомету, завдяки чому досягається не тільки багатоканальність озброєння, але й можливість відмовитись від єдиного прицілу для зброї з різною балістикою.

Бойовий модуль “Дуплет” оптимізований для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці.

Нагадаємо, що XIII міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та Безпека-2016” проходить у Міжнародному Виставковому Центрі.