Вогневі випробування за участю гармат ЗТМ-1 і ЗТМ-2 на бойових модулях “Шквал” та “Стілет” для БМП.

Бойові модулі «Шквал» та «Стілет» пройшли порівняльні заводські випробування на одному з військових полігонів Житомирської області.

Ці модулі призначені для озброєння модернізованої БМП, спроектованої в ДП «Житомирський бронетанковий завод», який входить до складу ДК «Укроборонпром».

В ході випробувань фахівці проаналізували точність, швидкість і ефективність роботи кожної одиниці озброєння, щоб мати можливість вибрати найкращий за параметрами бойової модуль для подальшого використання на БМП.

Відзначено, що бойовий модуль «Шквал» оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. Бойовий модуль «Стілет» оснащений гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням і аналогічним комплектом озброєння. За точність роботи шквали відповідає цифровий прицільний комплекс OTS-20.04-01, Стилета-комплекс Трек-2-01, обидва вони оснащені лазерним далекоміром і тепловізором, проте використовують різні алгоритми управління вогнем.

Гармати вироблені “Заводом-точної механіки” ЗТМ-1 та ЗТМ-2, під час випробувань продемонстрували свої високі технічні якості, тим самим підтвердивши надійність техніки, що випускається нашим підприємством.

Більше фото