За офіційними даними державної статистики України ДП «НТК «Завод точної механіки» визнано кращим державним підприємством 2016 року.

2

Державному підприємству «Науково-технічному комплексу «Завод точної механіки» було вручено національний сертифікат, який підтверджує , що в результаті ранжування повного переліку суб’єктів господарської діяльності України, згідно з фінансово-економічними показниками, підприємство було удостоєне почесного звання «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКУ – 2016».

Конкурс проводився серед державних та комунальних підприємств України у номінації «Результативність та рентабельність».

Держане підприємство «НТК «Завод точної механіки»  було засноване у  1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. В даний час завод спеціалізується на розробці та виготовленні військової техніки, а саме: гармат ЗТМ1, ЗТМ2 та ланок Л-30. Підприємство є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм. Без продукції підприємства повноцінно не може бути вироблено та відремонтовано жодного БТР та БМП. Різні модифікації кріплення гармат дозволяють озброювати ними й інші види бронетехніки.

На сьогоднішній день, під керівництвом директора –  Мирослава Олександровича Халіка, завод продовжує нарощувати свою потужність та ставити нові рекорди у кількісті виготовленої продукції.