«Завод точної механіки» відсвяткував своє 20-ти річчя

15 серпня ДП «НТК «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відзначив свій 20-річний ювілей при повній завантаженості своїх виробничих потужностей та рекордних обсягах виробництва. Для відзначення цієї події працівники, ветерани та гості заводу зібралися в Кам’янець-Подільському районному центрі культури і мистецтв «Розмай». Урочисте святкування розпочалось виступом муніципального духового оркестру, керівником якого є Юрій Шаркевич.

 «Двадцять років заводу – найкраще свідчення професіоналізму керівництва та трудового колективу підприємства, який у непростий час не тільки продовжує свою трудову діяльність, але й багато працює для досягнення високих результатів»,- привітала усіх присутніх Голова профспілкового комітету Маліновська Інна Анатоліївна.

Із привітанням та нагородженням виступив директор заводу Мирослав Халік: «Ефективний менеджмент підприємства дозволяє виконувати державне оборонне замовлення завчасно та в повному обсязі, що в свою чергу зміцнює та підвищує обороноздатність нашої держави, а також налагоджувати нові напрямки співпраці з іноземними партнерами. Унікальні виробничі потужності та науково-технічний потенціал співробітників лише посилюють позиції підприємства на ринку.  Сьогодні, спираючись на традиції попередніх поколінь, ми ставимо перед собою нові цілі і прагнемо йти  вперед. Я вітаю всіх з цією знаменною датою – всіх тих, хто вніс особистий внесок в історію нашого підприємства» – зазначив він, та урочисто нагородив працівників заводу грамотами.

Подяки, грамоти і почесні відзнаки, в цей день, отримало багато працівників, їх також урочисто вручали – Міський голова міста Кам’янець-Подільський Сімашкевич Михайло Євстафійович, член Центральної Ради Профспілки Працівників оборонної промисловості України Первак Віктор Володимирович, які окремо подякували ветеранам за самовіддану працю протягом двох десятиліть на заводі, й зазначили, що «Завод точної механіки» – одне з небагатьох підприємств, яке  залишається гордістю не лише Кам’янця-Подільського, а й Держави загалом.

«Завод точної механіки» залишається важливим джерелом наповнення державного бюджету. Лише за перше півріччя 2016 року підприємством було сплачено майже 9 млн. грн. податків, що в 6 разів більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Голова Хмельницької обласної ради Загородний Михайло Васильович, і, виконуючий обов’язки першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації, шановний Гуменний Олег Вікторович теж приєдналися до привітань, після чого  відмітили подяками і цінними подарунками працівників.

Між нагородженнями виступала хореографічна студія «Пірует» районного центру культури і мистецтв «Розмай», керівник Світлана Островська, та найкраща співачка міста Камянця-Подільського Діана Молчанкіна  та музичний подарунок від працівниці заводу Наталії Верес.

Варто відзначити, що на ювілей заводу завітали директори інших підприємств, а саме: Шкавро Вадим Петрович з ДП «Київського бронетанкового заводу», Штепенко Вадим Валентинович з ДП «Конструкторського бюро Артителійське  озброєння», Бабич Олексій Олександрович з ДП «Житомирського бронетанкового» та  Туринський Олег Францович з ДП «Шепетівського ремонтного заводу».

І головне, що протягом останніх років на підприємстві існувала проблема транспортування робітників, які працюють у другу та третю зміну. Не вистачало автомобіля, який зміг би вирішити цю проблему. Та завдяки росту та темпам  виробництва, досягнення рекордних показників, завод та працівники отримали від заступника генерального  директора «Укроборонпрому» Кострицького Володимира Віталійовича не тільки грамоти, подяки та відзнаки, а й врешті-решт те, на що заслуговували так давно, а саме: на новенький мікроавтобус «Рено», ключі від якого він урочисто вручив директору заводу Мирославу Халіку. Відтепер працівники забезпечені комфортним та швидким транспортом.

Дякуємо всім, хто розділив радість свята нашого заводу. Дякуємо за привітання та подарунки!

Для довідки: Держане підприємство Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки»  було засноване у  1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь. В даний час завод спеціалізується на розробці та виготовленні військової техніки, а саме: гармат ЗТМ1, ЗТМ2 та ланок Л-30. Підприємство є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм. Без продукції підприємства повноцінно не може бути вироблено та відремонтовано жодного БТР та БМП. Різні модифікації кріплення гармат дозволяють озброювати ними й інші види бронетехніки.