МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018»

Щорічно у жовтні місяці Міжнародний виставковий центр у м. Києві об’єднує навколо себе прихильників зброї. ДП НТК «Завод точної механіки» також прийняв участь у ХV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018», що проходила з 09 по 12 жовтня 2018 р.

Представники Міністерства оборони України, іноземні делегації та багато підприємств-виробників зброї дозволяли знайти нові контакти для співпраці. Окремо слід відзначити об’єднаний стенд Державного Концерну «Укроборонпром», що вміщував в себе стенди підприємств-учасників Концерну.

У перший день виставки стенд ДП НТК «Завод точної механіки» (далі – ЗТМ) відвідав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Букін Павло Юрійович. Цікавилися ЗТМ представники іноземних делегацій та вітчизняних підприємств.

Цього року на нашому стенді була представлена 30-мм автоматична гармата ЗТМ1. У вигляді рекламного матеріалу було представлено і новий виріб виробництва ЗТМ – Ручний малогабаритний легкий гранатометРГШ-30, який має дальність поразки одиночних та групових цілей на відстані до 1600 м., що викликав інтерес  відвідувачів виставки.

 

Будемо очікувати, що «Зброя та безпека – 2018» принесе свої позитивні результати для ДП НТК ЗТМ.