ЗТМ на найбільшій міжнародній виставці оборонних озброєнь в Абу-Дабі

23-24 лютого 2015 року Державний концерн «Укроборонпром» представив Україну на Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015». Делегацію очолили Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

IDEX – одна з найбільш значущих світових виставок озброєнь та технологій безпеки. Захід проводиться один раз на два роки. Перша виставка IDEX відбулася в 1993 році. Найбільш потужно на виставці представлено озброєння сухопутних військ і протиповітряної оборони, морську техніку. Новинкою виставки в 2015 році є відкриття павільйону безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Президент України Петро Порошенко також відвідав виставку IDEX-2015 в Абу-Дабі (ОАЕ), огланув ряд стендів компаній, де були представлені реактивні пускові установки, миномети та інше озброєння.

Українська експозиція включала зразки броньованої техніки, різних видів протитанкових ракет, а також гармати вироблені «Заводом Точної Механіки» – ЗТМ-1, ЗТМ-2 та Ланка Л-30-1.

Під час виставки відбулася низка офіційних переговорів з вищим керівництвом ОАЕ, представниками делегацій інших країн та підприємств-партнерів Концерну. Були досягнуті домовленості про співпрацю з Об’єднаними Арабськими Еміратами в області постачань Україною певних видів озброєння та військової техніки .

Всього на стенді експонували близько 20 одиниць продукції «Укроборонпрому» по всіх галузях оборонно-промислового комплексу. Для повного ознайомлення з розробками всіх підприємств Концерну відвідувачам виставки пропонували широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів.

Україна не вперше представляла свої можливості в рамках IDEX – найбільшої виставки оборонної промисловості світу. Військова промисловість нашої країни завжди була однією з кращих у світі. Сьогодні ж, коли ми переживаємо момент її відродження, участь у заходах такого рівня є необхідним аспектом і показником успішності процесів розвитку підприємств.

Додаткова інформація:

http://rian.com.ua/analytics/20150225/363989882.html