ЗТМ на найбільшій міжнародній виставці оборонних озброєнь в Абу-Дабі «IDEX-2017»

ID4З 19-23 лютого 2017 року Державний Концерн «Укроборонпром» представив Україну на міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2017». Делегацію очолив Генеральний директор Концерну Роман Романов і перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

IDEX (The International  Defence Exhibition and Conference) 2017 –  міжнародна виставка озброєння оборонної промисловості, одна з найбільших в світі, і найсмаштабніша на Близькому Сході і Північній Африці. Перша виставка відбулася в 1993 році і з тих пір походить регулярно раз на два роки. IDEX збирає професійних військових, світових лідерів та журналістів.

ID3А також відбулося безліч переговорів з вищим керівництвом ОАЕ, представниками делегацій інших країн та підприємств-партнерів Концерну. Були укладені домовленості про співпрацю з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Францією, Туреччиною та Німеччиною.

«Завод  точної  механіки» був представлений новою розробкою, а саме спареними двома гарматами ЗТМ-1, інтегрованими в новий модуль, встановлений на базі БТР-4. Така компоновка викликала велику зацікавленість з боку потенційних іноземних партнерів, та засобів масової інформації.

Участь Науково-технічного комплексу «Заводу  точної  механіки» в міжнародній виставці IDEX 2017, де були представлені кращі зброярські компанії світу, та укладання великих контрактів, свідчить про відмінну якість, надійність і сучасність української зброї,  яке користується великим попитом далеко за межами нашої держави.